Путіну поставили ультиматум через війну в Україні: що вимагає ЄС

Путіну поставили ультиматум через війну в Україні: що вимагає ЄС
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Президент Європейської ради Шарль Мішель поставив російському президенту Володимиру Путіну ультиматум: відносини ЄС і РФ можуть розвиватися в позитивному напрямку, якщо серед іншого Кремль почне дотримуватися Мінських угод.

Про це повідомляє прес-служба Європейської ради. Відомо, що відповідну заяву Мішель зробив в розмові з Путіним.

Loading...

“Президент Мішель висловив думку, що відносини між ЄС і Росією знаходяться на низькому рівні, і підтвердив підхід ЄС до п’яти керівним принципам, заснованим на головних цінностях ЄС. В даний час існують розбіжності з багатьох питань”, – повідомили в Євроради.

Шарль Мішель поставив Путіну ультиматум: відносини ЄС і РФ можуть розвиватися в позитивному напрямку, якщо Росія буде виконувати Мінські угоди в питанні врегулювання ситуації на окупованій частині Донбасі. Також мова йде про дотримання прав людини, припинення гібридних і кібератак на держави – члени ЄС.

Російський опозиційний політик, лідер руху «Союз Правих Сил» Леонід Гозман раніше заявив , що Росія готує жорстоку громадянську війну.

Напередодні російський історик, публіцист і політичний аналітик Валерій Соловей заявив , що Володимир Путін більше не в змозі виконувати обов’язки російського президента за станом здоров’я. Зараз в Кремлі розглядає варіанти передачі влади, серед можливих кандидатів «дочка» Путіна Катерина Тихонова.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...