Рік бика: що передбачав Нострадамус на 2021 рік

Рік бика: що передбачав Нострадамус на 2021 рік
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

12 лютого вступив у свої права Білий Металевий Бик.

Бик займає друге місце в китайському зодіаці. 12 тварин зодіаку слідують в наступному порядку: Щур, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Півень, Собака і Свиня. Китайський зодіак заснований на 12-річному місячному циклі.

Loading...
  • Щасливі кольори: білий, жовтий, зелений
  • Щасливі цифри: 1, 4
  • Щасливі квіти: тюльпани, іпомея, квітка персика

Що передбачав великий Нострадамус

Нострадамус розповідав, що в 2021 році божевільний хімік створить біологічну зброю-вірус, який буде перетворювати людей на зомбі. Також він говорив про те, що в світі почнеться сильна криза, яка може спричинити за собою падіння економіки і голод:

“Світова трагедія поверне людей в минуле, а велика частина населення постраждає від прокляття”.

Крім того, Нострадамус пообіцяв сонячні бурі, які принесуть величезну шкоду всьому живому на планеті, а зміни клімату призведуть до воєн і конфліктів. А найстрашнішим пророцтвом, яке було в книзі Нострадамуса – це зіткнення Землі з астероїдом.

Відзначимо, відомі провидці Вольф Мессінг і Ванга в різний час також робили передбачення на Рік Бика за східним календарем, в яких говориться про війни, хвороби та навіть небезпечний астероїд.

Раніше директор Інституту біохімії імені Палладіна академік Сергій Комісаренко говорив , що Україну накриє друга хвиля захворюваності COVID-19 і приборкати її ми не встигнемо, адже для цього потрібно провести більше 30 мільйонів вакцинацій (понад 60 мільйонів доз).

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...