Україна змінила правила в’їзду для іноземців – без тесту не пустять

Україна змінила правила в’їзду для іноземців – без тесту не пустять
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Україна змінила правила в’їзду в країну для іноземців – відтепер потрібна довідка про проходження ПЛР-тесту на COVID-19. Вимога стосується всіх, незалежно від того, з країни з яким рівнем поширення коронавірусу прибуватимуть туристи.

Loading...

Про те, що відповідні зміни вступили в силу 22 березня, повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Краще в їх країні епідеміологічна ситуація або гірше, але всі вони повинні будуть надати довідку про проведеному тестуванні методом ПЛР не пізніше ніж за 48 годин. І зрозуміло – з негативним результатом”, – пояснив Степанов.

Він також нагадав, що жорсткі карантинні обмеження діють у всіх державах Європи, і Україна не є винятком.

Як повідомлялося раніше, ситуація з COVID-19 в Україні погіршилася через циркуляцію британського штаму коронавірусу.

Лікар-пульмонолог Світлана Гук повідомила, що COVID-19 почав домінувати в мікробіологічному світі і грипу зараз майже немає. Інфікованих коронавірусом зараз трохи менше, ніж восени, але тяжкість захворювання зросла в рази. І в лікарні пацієнти стали потрапляти майже в три рази частіше.

Ведучий інфекціоніст Міністерства охорони здоров’я Ольга Голубовська повідомила, що в Україні спостерігається критичне домінування важких і дуже важких форм захворювання COVID-19. На сьогоднішній день госпіталізують пацієнтів, у більшості з них – важка форма.

Джерело: Народна Правда