Які області України оголосили локдаун: список обмежень

Які області України оголосили локдаун: список обмежень
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Посилені карантинні обмеження ввели Миколаїв, Прикарпаття, Львів, Черкаська область, Київ і Одеса.

Loading...

Детальніше про обмеження в цих регіонах повідомляє “РБК-Україна”.

Так, відомо, що Миколаїв посилює карантин з 24 березня до 4 квітня. У місті закривають кінотеатри, театри, музеї, концертні зали, ТРЦ (крім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни і побутової хімії).

З 24 березня в місті буде заборонено проведення масових заходів, а також присутність глядачів на спортивних змаганнях. Кафе і ресторани зможуть працювати тільки на “винос”.

Разом з тим, в Миколаєві вводять спецпропуски для проїзду в громадському транспорті.

А в Івано-Франківській області строгий карантин триває вже не перший день. Транспорт в регіоні курсує за спецперепустками з роботи. Кафе і ресторани працюють тільки на “винос”. Заборонено роботу ТРЦ, спортзалів, кінотеатрів, школи і вузи перейшли в онлайн.

У Львові жорсткі карантинні обмеження продовжили до 4 квітня. Там також заборонили роботу ТРЦ, кафе (можна тільки на “винос”), масові заходи.

У Черкаській області карантин посилили з учорашнього дня. Під забороною масові розважальні та інші заходи. Робота ресторанів, кафе, барів, нічних закладів обмежена до 23:00.

У громадських закладах і транспорті посилено контроль за використанням засобів індивідуального захисту.

У Києві також оголосили локдаун. Через “червоної” зони в столиці не будуть працювати ТРЦ, кафе і ресторани (можна тільки на “винос”), заборонені масові заходи і присутність глядачів на спортивних змаганнях.

При цьому в місті працює громадський транспорт, але з дотриманням строгих карантинних норм.

В Одесі жорсткий карантин почав діяти 23 березня. Громадський транспорт в місті продовжив працювати, але за умови, що число пасажирів не буде перевищувати кількість сидячих місць. Але в місті закрили ТРЦ і кафе. Заборонені масові заходи.

В Україні зафіксовано 11 476 нових випадків COVID-19 за минулу добу. Зокрема, захворіли 606 дітей і 357 медпрацівників.

Лікар-пульмонолог Світлана Гук повідомила, що COVID-19 почав домінувати в мікробіологічному світі і грипу зараз майже немає. Інфікованих коронавірусом зараз трохи менше, ніж восени, але тяжкість захворювання зросла в рази. І в лікарні пацієнти стали потрапляти майже в три рази частіше.

Ведучий інфекціоніст Міністерства охорони здоров’я Ольга Голубовська повідомила, що в Україні спостерігається критичне домінування важких і дуже важких форм захворювання COVID-19. На сьогоднішній день госпіталізують пацієнтів, у більшості з них – важка форма.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...