Миколі Азарову оголосили підозру в держзраді через “Харківські угоди”

Миколі Азарову оголосили підозру в держзраді через “Харківські угоди”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишньому прем’єр-міністру України Миколі Азарову оголосили підозру в державній зраді у справі про “Харківські угоди” .

Відповідна інформація опублікована на сайті Офісу генпрокурора. Екс-політику інкримінують дії що нашкодили суверенітету України за попередньою змовою із президентом-втікачем Віктором Януковичем.

Loading...

Як повідомляється, Азаров за попередньою змовою з Януковичем вчинив дії на шкоду суверенітету України, її територіальної цілісності і недоторканності.

20 квітня 2010 року він на території Росії погодився на нав’язані президентом РФ Дмитром Медведєвим умови продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ в Криму на 25 років під приводом отримання знижки на газ.

А з 21 квітня по 23 квітня 2010 року він забезпечив узгодження проекту Угоди між Україною та РФ з питань перебування Чорноморського флоту і закону про його ратифікацію без фактичного розгляду документів уповноваженими органами.

Слідство встановило, що колишній прем’єр на закритому засіданні Кабміну підписав розпорядження про схвалення цієї Угоди урядом України і, в порушення закону “Про міжнародні договори України”, вніс проект на розгляд президенту.

Що, в свою чергу, дало можливість Януковичу підписати в Харкові відповідну Угоду, а 23 квітня внести законопроект про ратифікацію як невідкладний до ВР.

У зв’язку з підписанням і ратифікацією “Харківських угод” були штучно створені передумови для нарощування військ РФ у Криму, вторгнення російської армії і окупації півострова.

Як ми вже розповідали раніше, СБУ розпочала підготовку до організації та проведення слідчих дій на території інших країн у справі блогера Анатолія Шарія.

А також, РНБО анонсували перевірку всіх народних депутатів, які допомогли ратифікувати Харківські угоди.

Джерело: Народна Правда