Індія зупинила експорт вакцини AstraZeneca

Індія зупинила експорт вакцини AstraZeneca
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Індія призупинила експорт вакцини проти коронавірусу AstraZeneca (Covishield), яку виробляли Індійським інститутом вакцин Serum Institute. Пов’язано це з тим, що в країні хочуть розширити кампанію з вакцинації населення.

Про це повідомляє Reuters.

Loading...

За інформацією видання, сьогодні поставки вакцини проти коронавірусу за кордон припиняться, оскільки в Індії спостерігається новий сплеск захворюваності на COVID-19, країна має намір розширити кампанію з вакцинації власних громадян. Зазначимо, влада Індії дозволили з 1 квітня вакцинацію всіх жителів країни старше 45 років.

“Жодного експорту, нічого до тих пір, поки ситуація в Індії не стабілізується. Уряд не буде ризикувати, коли так багато людей потребують вакцинації в Індії”, – повідомив другий джерело Reuters.

Цей крок вплине на поставки вакцини в рамках міжнародної ініціативи COVAX, підтримуваної ВООЗ. На даний момент COVAX отримав 17,7 млн доз вакцини AstraZeneca від Serum Institute of India.

Індійський виробник вже затримав поставки в Бразилію, Великобританію, Марокко і Саудівську Аравію.

Як повідомлялося раніше, в Україні зафіксовано найбільше число хворих і померлих від COVID-19: 16, 669 і 362 людини.

У Чернівцях помер чоловік, який раніше отримав щеплення проти COVID-19. Згідно з попередніми даними, причиною смерті став гострий мозковий інсульт.

У Міністерстві охорони здоров’я озвучили причину смерті військовослужбовця в Одеській області. Жінка, яка 21 березня зробив щеплення проти коронавірусу, померла від гострої серцево-судинної недостатності. Крім того, у неї також був атеросклеротичний кардіосклероз.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...