Кравчук зізнався, чи працює ще перемир’я на Донбасі

Кравчук зізнався, чи працює ще перемир’я на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Україна планує серйозно посилити відповідальність за снайперський вогонь, який відкривають бойовики на окупованому Донбасі.

Loading...

У свою чергу, перший президент України, глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук пояснив, чи можна вважати, що перемир’я припинилося через обстріли з боку бойовиків.

“У даному випадку мова йде про перемир’я, воно то піднімається, то опускається, але заявляти, що перемир’я зовсім не існує або припинилося, – це не відповідає дійсності. Якщо взяти цифри, то в багато разів зменшилася кількість обстрілів, а жертв – в 5 і більше разів. Якщо порівнювати, то ситуація не погіршилася. вона складна, є агресія Росії, спроби звинуватити Україну в тому, що вона не виконує мінські домовленості, але це не відповідає дійсності”, – стверджує глава делегації ТКГ.

Кравчук вважає, що Україні необхідно і далі демонструвати світу справжню поведінку Росії.

“Ми завжди говоримо: Україна виконувала, виконує і буде виконувати домовленості, і про це говорять і Європа, і міністри “Великої сімки”, які назвали Росію стороною конфлікту. Я вважаю, що нам треба продовжувати цю роботу, показуючи Росію такою, якою вона є насправді, хоча уже світ і Європа бачать це”, – резюмував політик.

Як ми вже розповідали раніше, кадри знищення позицій батальйону російських терористів «Схід» на Донбасі показала бойова група К-2 54 ОМБр ЗСУ.

А секретар РНБО Олексій Данилов закликав перестати вживати «російський наратив» – слово “Донбас”.

Джерело: Народна Правда