Названо головні переваги вакцини СoronaVac для України

Названо головні переваги вакцини СoronaVac для України
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Стало відомо, як вакцина китайського виробництва СoronaVac, яку відправили в Україну 25 березня, допоможе збільшити темпи вакцинації і зробити щеплення людям з малонаселених районів, а також з обмеженими можливостями.

Loading...

Подробиці розповів член національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) Федір Лапій, передає Гордон.

“Ми очікуємо, що сьогодні в Україну прибуде 700 тис. доз вакцини СoronaVac китайського виробництва (у всякому разі так було анонсовано). А в загальному досягнута домовленість про постачання 1,9 млн доз цієї вакцини. Вона в шприц-дозах, тобто в упаковці ін’єкція для однієї людини. Це сильно спрощує ситуацію. Не потрібно збирати пацієнтів”, – зазначив він.

За його словами, постачання китайської вакцини дозволяє вирішити проблему дефіциту шприців.

Йдеться про вакцинацію маломобільних груп населення, осіб з обмеженими фізичними можливостями, пацієнтів, які знаходяться вдома, людей в районах з низькою щільністю населення.

“Ми ж не можемо приїхати з 10-дозним флаконом, прищепити одну людину і викинути флакон. Не можна привозити і відкритий – ВООЗ категорично проти такого. СoronaVac знімає цю проблему. У чому ще плюс? У світі спостерігається дефіцит шприців і голок, тому що божевільні темпи вакцинації. Те, що вакцина приходить в упаковці “шприц-голка”, для нас вирішує безліч проблем”, – підкреслив експерт.

Як ми вже розповідали раніше, на сайті Міністерства у справах ветеранів України опублікували перелік українців, які записалися на вакцинацію як лідери громадської думки.

Також, Степанов заявив, що медики розслідують кожну смерть, яка відбулася протягом 30 днів після вакцинації.

Джерело: Народна Правда
загрузка...