ПриватБанк змінив правила поповнення карток і поточних рахунків

ПриватБанк змінив правила поповнення карток і поточних рахунків
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

ПриватБанк оновив правила поповнення бізнес-карток (карт «Ключ до рахунку» і корпоративних карт) і поточних рахунків.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Loading...

При створенні платежів через Приват24 або термінали самообслуговування ПриватБанку на поповнення бізнес-карток на будь-яку суму платник буде переадресовано на поповнення поточного рахунку одержувача з автоматичною підстановкою всіх обов’язкових реквізитів одержувача (IBAN і ін.).

При створенні платежів з інших банків на поповнення бізнес-карток клієнтів ПриватБанку на суму понад 30 тис. Грн на місяць – ПриватБанк не зможе прийняти такий платіж з рекомендацією використовувати для поповнення саме IBAN-номера поточних рахунків клієнтів ПриватБанку, оскільки при їх поповненні обов’язковим є вказівка реквізитів платника, передбачених законодавством про фінансовий моніторинг.

Таким чином, всі бізнес-клієнти ПриватБанку можуть приймати оплату від покупців і партнерів – клієнтів ПриватБанку і будь-яких інших банків – безпосередньо на поточні рахунки без будь-яких обмежень.

У ПриватБанку також додали, що всі банки зобов’язані виконати вимоги фінансового моніторингу в частині ідентифікації платників відповідно до закону України № 361-IX від 06.12.2019 та Постанови НБУ № 65 від 16.05.2020.

Як повідомлялося раніше, Національне антикорупційне бюро України оголосило нові підозри колишньому керівництву «ПриватБанку«. Так, топ-менеджмент банку підозрюється в розтраті 8,2 мільярдів гривень.

Напередодні повідомлялося про те, що трьом колишнім менеджерам ПАТ КБ «ПриватБанк» оголосили підозри.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...