У ПФУ повідомили, за якої умови виплату пенсії можуть зупинити

У ПФУ повідомили, за якої умови виплату пенсії можуть зупинити
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Якщо пенсіонер тривалий час (протягом року) не знімає гроші з карти, відбувається припинення виплат.

Про це начальник ГУ Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталя Радий розповіла НД.

Loading...

За її словами, дані про пенсіонерів, які рік не отримували свою пенсію, банки передають до Пенсійного фонду, і для продовження виплат існує процедура підтвердження статусу пенсіонера. Вона зазначила, що припинення пенсійних виплат проводиться в зв’язку з неотриманням пенсії тривалий час:

«Мова йде про те, що коли пенсіонер рік не отримує пенсію, то відповідно до вимог, які є обов’язковими для роботи банківських структур, вони таких людей виділяють і направляють дані нам для обробки і уточнення статусу пенсіонера».

Вона додала, що вимоги з перевірки статусу пенсіонерів, які тривалий час не отримували у банку виплати, є незмінними вже давно:

«Вони (вимоги) існували і до початку АТО / ООС, вони виконувалися нами за весь час адміністрування та існування Пенсійного фонду та адміністрування пенсійних виплат».

Як повідомлялося раніше, на високу пенсію в Україні можуть розраховувати тільки ті, хто отримує зарплату, яка перевищує середню більше, ніж в 2 рази.

Пенсійний фонд масово перевіряє призначені пенсії і в разі виявлення порушень, заднім числом знижує виплату і змушує повернути різницю в бюджет. Нагадаємо, українців можуть позбавити пенсії через помилку в прізвищі, а також через тривалий період, протягом якого пенсіонер не забирав гроші.

 

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...