У США назвали Україну “опорою східнослов’янського світу”

У США назвали Україну “опорою східнослов’янського світу”
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини/Політична правда

У США заявили, що Україна є “опорою східнослов’янського світу” і підкреслили, що ця роль завжди усвідомлювалася представниками міжнародної спільноти, зважаючи на свою важливість.

Loading...

Таку заяву зробив заступник помічника державного секретаря Сполучених Штатів Америки Джордж Кент, який відповідає в Держдепартаменті за політику США по Україні, передає “Голос Америки”.

“Я думаю, що важливість України ніколи не була недооцінена – навіть сторонніми людьми, які можуть не стежити кожен день за деталями. Мій колишній професор Збігнєв Бжезинський якось сказав, що якщо Україна досягне успіху, це дасть справжній імпульс для реформ в Росії в довгостроковій перспективі“, – пояснив Кент.

Він стверджує, що американські партнери високо цінують заслуги України і саме тому вважають допомогу нашій країні фокусом своєї дипломатії.

Також заступник помічника держсекретаря США визнав, що українці мають великий потенціал в області інформаційних технологій, агробізнесу та розвитку громадянського суспільства.

“І ми хочемо підтримати це, щоб Україна досягла власного успіху. Ми також розуміємо, що якщо Україна досягне успіху, то інші країни далі на сході зрозуміють, що помилкові твердження Росії просто не відповідають дійсності”, – резюмував американський чиновник.

Як ми вже розповідали раніше, США ввели санкції проти українського олігарха Ігоря Коломойського.

А також, Сполучені Штати Америки ввели нові торгові санкції проти Російської Федерації через отруєння відомого російського опозиціонера Олексія Навального і  родини Скрипалів у британському Солсбері.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...