Вчені дали розклад магнітних бур на квітень

Уникайте стресових ситуацій та надмірних навантажень

Вчені дали розклад магнітних бур на квітень
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Серйозних магнітних бур в квітні поки не прогнозується, але деякі дні будуть важкими для метеозалежних людей.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, попереднім прогнозом магнітних бурь поділилися фахівці Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

Loading...

Магнітні бурі в квітні 2021

У найближчі дні, 7-8 квітня, магнітосфера буде спокійною.

Згідно з прогнозом на 27 днів, нас очікують відразу кілька днів, коли магнітосфера буде збудженої: 15, а також 26-27 квітня.

Відзначимо, щоб залишатися в тонусі і мінімізувати негативний вплив магнітних бур, фахівці радять в цей період дотримуватися простих порад: уникати стресових ситуацій і надмірних навантажень – як фізичних, так і емоційних.

Цікаво, що в 2021 році очікується 2 затемнення Сонця, перше з яких відбудеться 21 червня 2020 року і буде кільцеподібним, а друге – 14 січень 2020 року. Це затемнення має бути повним.

Смуга кільцеподібного затемнення 2021 року відбудеться над Китаєм і Монголією. Смуга повного затемнення 2020 року відбудеться поблизу самої крайньої нижньої точки Південної Америки.

Нагадаємо, останнє затемнення Сонця пройшло 26 грудня 2020 року. Сонячна тінь пройшла над численними архіпелагами Індонезії майже уздовж екватора Землі, в тому числі над найбільшими островами архіпелагу – Суматра і Калімантаном. Півтінь затемнення (набагато ширша область, в якій Сонце виглядає закритим в повному обсязі, а частково), своєю нижньою частиною пройшла над Австралією, а верхньою частиною по півдню Євро-азіатського континенту. У мережі показали вражаючі фото цього затемнення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...