Заморозки ще повернуться: синоптик розповів, якої погоди чекати в квітні

В цілому погода в квітні перейде на стійко весняну

Заморозки ще повернуться: синоптик розповів, якої погоди чекати в квітні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Став відомий прогноз погоди на квітень для України.

Про це розповів «Фактам» народний синоптик Леонід Горбань, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Зокрема синоптик повідомив, що в центральних областях України 1-4 квітня буде досить прохолодно: +2…+3 градуси вночі і вдень +6…+8. З 5 квітня почнеться різке потепління: до +12…+16 градусів вдень, а з 17-18 квітня — до 21 градуса (вночі +6…+9).

При цьому після 21 квітня прийдуть вітри, дощі і, як наслідок, відбудеться похолодання. Але до Великодня погода стане краще: буде сонячно, досить сухо і порівняно тепло – до +20 градусів.

Ґрунтуючись на цих даних прогнозу, синоптик зазначив, що в цілому, незважаючи на погоду в перших числах квітня, далі погода перейде на стійко весняну. Дощів у квітні буде небагато, а основні опади очікуються 7-8, 16-18, 23-25, 29-30 квітня.

Горбань також повідомив, що вітри-суховії на півдні та сході країни підсушать землю, що несприятливо для сільського господарства.

Нагадаємо, 28 березня очікується переважно похмура погода, місцями можливо піде сніг.

З 27 квітня по 1 травня на українців очікують п’ять днів вихідних підряд у зв’язку з святкуванням Великодня і Дня праці, на ці дні синоптик прогнозує теплу погоду з імовірністю короткострокових опадів.

Джерело: Народна Правда