Названо групу крові, власників якої вбиває коронавірус

Коронавірус найчастіше діагностують у людей з певною групою крові

Названо групу крові, власників якої вбиває коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Наука/Новини

Коронавірус найбільше вражає певну групу крові, при цьому вона не є найпоширенішою в світі.

Таку заяву нещодавно зробили китайські вчені, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Так, згідно з дослідженням зразків аналізів більше двох тисяч інфікованих пацієнтів з лікарень Уханю і Шеньчженю, люди з групою крові Аb (II) більше інших вразливі. Саме носії другої групи крові частіше заражаються коронавірусною інфекцією.

Варто відзначити, що носіїв групи Аb (II) у світі близько 42%, але людей з групою 0 аb (I) все ж більше (близько 44%). Тим не менш, останні більш стійкі до штаму вірусу.

Крім того, нещодавно з’явилася статистика смертей від коронавірусной інфекції. Як виявилося, 71,6% померлих – чоловіки, середній вік загиблих 79,4 року. До того ж людей віком до 40 років, які загинули від COVID-19 всього двоє. Втім, вчорашні новини про смерть 33-річної українки можуть скоригувати дані.

Нижче показано, які вікові і гендерні групи найчастіше не виживають при інфікуванні коронавірусом.

Названо групу крові, власників якої вбиває коронавірус

Нагадаємо, медики Італії, Іспанії та Франції заявляють про новий симптом коронавірусної інфекції, який проявляється у кожного п’ятого їх пацієнта у вигляді дерматологічній проблеми – зазвичай це висип в області ніг, особливо на ступнях і пальцях.

Як ми вже розповідали, лікар і телеведучий Євген Комаровський розповів про те, як хворий на коронавірусну інфекції Covid-19 заражає інших людей до появи симптомів хвороби.

Джерело: Народна Правда