Путін прийде захищати: Данилов заявив, що російська мова для України небезпечна

Путін прийде захищати: Данилов заявив, що російська мова для України небезпечна
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Росія вибрала для своєї окупаційної стратегії мовне питання, отже, Україні не можна забувати, що для неї може обернутися ця проблема.

Таку заяву в інтерв’ю НВ попередив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов.

Loading...

“Це їх завдання, це їхня місія, вони собі так придумали, вони живуть в своєму світі, вигаданому, і вони вважають, що повинна бути тільки російська” імперія “. Це у них такі імперські забаганки, які вони ніколи не припиняють і, до жаль, вони дуже дорого обходяться як для України, так і для Грузії, Молдови і всіх країн, які в оточенні Російської Федерації “, – зазначив Данилов.

Данилова обурює, що Росія не займатися своїми внутрішніми справами, а “пхає носа в інші країни”.

“Є дуже небезпечна ситуація, пов’язана саме з мовою. Я вже неодноразово говорив, що Росія вибрала таку доктрину, вона вже захищає не росіян, вона захищає російськомовних. Це дуже небезпечна ситуація для будь-якої країни. І ми говоримо, що якщо Україна починає говорити по -русски, то чекайте, що Путін буде “захищати” тих громадян, причому не питаючи у них, чи потребують вони в тій захисту, чи ні “, – резюмував Данилов.

Раніше Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук не виключає , що Росія розширить агресію, адже не розглядає Україну як окрему державу.

Напередодні Кравчук повідомляв , що Україна планує серйозно посилити відповідальність за снайперський вогонь, який відкривають бойовики на окупованому Донбасі.

 

Джерело: Народна Правда