Температурні гойдалки та дощі: синоптик озвучив прогноз до кінця весни і початок літа

Температурні гойдалки та дощі: синоптик озвучив прогноз до кінця весни і початок літа
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Погода в Україні різко зміниться в бік потепління 29 березня. Незважаючи на те, що останні дні березня місцями затьмарить дощ, повітря прогріється до 13 градусів.

Своїм прогнозом з “Обозревателем” поділився народний синоптик Леонід Горбань.

Loading...

За його словами, до 31 березня денна температура по Україні буде триматися на рівні 11-13 градусів тепла. Дощ можливий 28-30 березня, якраз тоді повинен підійти ще один циклон.

Перший тиждень квітня, за його прогнозом, буде більш-менш прохолодним. Вдень температура повітря підніматиметься до 13-15 градусів, а до 9-10 квітня просунеться ще десь до 16-17 градусів. Потім знову буде похолодання і денна температура опуститься до 8-10 градусів.

Після 12-го квітня розпочнеться повільний підйом і до 19-20 числа повітря прогріється до 18-20 градусів. Потім знову похолодає і так буде все Вербного тижня – до Великодня. Можливі також дощі та вітри.

Першого квітня на півночі України можливий дощ зі снігом. 8-10 числа будут більш рясні дощі, 15-16 будуть ще більш сильні опади, і 21-22 квітня дощі поновляться.

Погода на Великдень, 2 травня, буде теплим, але дощовим. У другій половині дня пройде невеликий дощ. Температура повітря в першу десятиденку травня буде триматися на рівні 19-21 градуси тепла. Так буде тривати до 13 травня. Потім різко потеплішає і вже до 18-19 травня дійде до 22-24 градусів.

До кінця місяця додасться ще 3-4 градуси – в цілому буде близько 25-27 тепла. 8-9 травня можливий дощ, а ось після 22 числа дощу вже не передбачається.

Червень у центрі України буде прохолодним, з 6 по 12 число можливий різкий підйом температури, а ось після 12-го вона опуститься до 22-25 градусів. Така погода буде триматися до кінця червня.

Раніше синоптики  дали детальний прогноз погоди на весну.

Леонід Горбань попереджав про те, що погода не поспішає тішити  українців теплом, незважаючи на те, що за вікном уже весна. Згідно з прогнозами, цього року очікується холодна і пізня весна – морози очікуються навіть в квітні, прохолодно буде і після Великодня (в цьому році він відзначається 2 травня).

Завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова каже , що погода в Україні на початку квітня порадує теплом і сонцем, але весна ще не вступить в свої права – з другої половини місяця можливі заморозки.

 

Джерело: Народна Правда