Українцям представили тарифи на газ на квітень: хто почне платити більше

Українцям представили тарифи на газ на квітень: хто почне платити більше
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Новини

Постачальники газу в Україні, починаючи з 1 квітня, зможуть встановлювати будь-які ціни на блакитне паливо, без обмеження Кабміну.

У зв’язку з цим, кілька компаній прийняли рішення підняти тариф з 6,99 до 8-25-8,85 грн за куб.

Loading...

Так, Нафтогаз залишив ціну на рівні 6,86 грн за кубометр. Стільки ж за кубометр просити і компанія “Галнафтогаз”.

Постачальники “Еру Людям” і “Еру Трейдинг” оприлюднили цінник в 6,75 грн за кубометр. За 6,88 грн за кубометр продавати “Евод ТРЕЙД” КП “Луцькводоканал”.

Багато регіональних постачальників газу, озвучили ціну в 6,99 грн за куб.

А кілька компаній оприлюднили набагато вищі ціни. Зокрема, постачальник “Маргаз” опублікував ціну 8,25, а “Азовгаз” – 8,85 грн за кубометр.

Українцям представили тарифи на газ на квітень: хто почне платити більшеУкраїнцям представили тарифи на газ на квітень: хто почне платити більше

Нагадаємо, в Україні вже 25 квітня, згідно з проектом постанови Національної комісії в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), всі постачальники повинні опублікувати річні тарифи на газ.

Як ми вже розповідали раніше, українці з 1 травня повинні перейти на річні тарифи на газ. З урахуванням ситуації на ринку, вартість кубометра може коливатися біля позначки в 8 грн за кубометр (на даний момент 6,99 грн).

Тим часом, глава ради директорів «Газпрому» Віктор Зубков негативно відповів на питання журналістів, чи не буде перегляду контракту на транзит з Україною.

Джерело: Народна Правда
загрузка...