Якщо ситуація не зміниться: влада Києва заговорила про закриття шкіл, садочків і зупинку транспорту

Якщо ситуація не зміниться: влада Києва заговорила про закриття шкіл, садочків і зупинку транспорту
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

У Києві можуть ще більше посилити карантинні обмеження у зв’язку з критичною ситуацію з COVID-19. Максимальні заходи включають в себе зупинку транспорту та закриття дитячих садків.

Loading...

Таку думку озвучив перший заступник глави КМДА Микола Поворозник, передає “Україна 24”.

“Ситуація поки, на жаль, зовсім не покращилася. Бачимо, м’яко кажучи, не зовсім серйозне ставлення до карантинних обмежень з боку городян”, – заявив чиновник.

Повідомляється, що за останні два тижні у Києві додали більше тисячі ліжко-місць в лікарнях для пацієнтів з COVID, проте вони вже майже заповнені.

“Ситуація критична, у нас сьогодні діти 1-4 класів пішли в школу … Але якщо ситуація не зміниться, нам доведеться закривати і 1-4 класи, і дитячі сади і приймати рішення, щоб обмежити роботу транспорту в цілому”, – підкреслив Поворозник.

Нагадаємо, Київ може вийти з “червоної зони” до 9 квітня. На сьогоднішній день в столиці діють обмеження на роботу ресторанів, ТРЦ, громадського транспорту.

Як ми вже розповідали раніше, в Івано-Франківській області починають поетапно послаблювати карантин.

А депутат Херсонської обласної ради та директор театру Олександр Книга в розпал спалаху COVID-19 по всій країні, влаштував закриту вечірку для своїх.

Джерело: Народна Правда