Аваков заявив, що Україна не повинна відмовлятися від російської мови

Аваков заявив, що Україна не повинна відмовлятися від російської мови
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Україна повинна не відмовлятися від російської мови, а натомість використовувати її для контрпропаганди проти Російської Федерації.

Таку думку озвучив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook. Він вважає, що російська мова живе і розвивається в світі її носіїв, включаючи Україну.

Loading...

“Більш того, в умовах підлої гібридної війни, розв’язаної проти України путінським режимом, в якій така велика пропагандистська складова, – ми не тільки можемо, але і зобов’язані використовувати російську мову для контрпропаганди”, – стверджує Аваков.

Міністр нагадав, що російською мовою говорять і розуміють її близько 300 млн осіб у світі.

“З них тільки половина живе в РФ. Для багатьох, які розуміють російську мову, важливо мати можливість отримувати чесну, а не путінську інформацію на своїй мові”, – резюмував політик.

Міністр також виступив за створення російськомовного українського каналу, який здійснюватиме мовлення на міжнародну аудиторію.

Як ми вже розповідали раніше, секретар РНБО Олексій Данилов вважає, що Росія вибрала для своєї окупаційної стратегії мовне питання, отже, Україні не можна забувати, чим для неї може обернутися ця проблема.

Тим часом, у центрі Луцька підлітки побили чоловіка, який попросив їх вимкнути російський реп.

Джерело: Народна Правда