Дощі і холод: синоптик дав прогноз погоди на квітень в Україні

Опади з перервами йтимуть до Великодня

Дощі і холод: синоптик дав прогноз погоди на квітень в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

У квітні в Україні буде холодно і сиро до самої Пасхи – 2 травня. Тільки в кінці місяця в країні очікується тепла і ясна погода, показує прогноз погоди.

Loading...

За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, перший тиждень місяця буде сонячною, але прохолодною, пише ” Сегодня “, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Потім українців чекають рясні дощі, які потрібні для посівів після безсніжною зими і сухого березня. Опади з перервами йтимуть до самої Пасхи.

Середньодобова температура перші 20 днів квітня буде коливатися в межах 5 … 11 °. За словами синоптика, потепління очікується в третій декаді квітня, днем можна буде навіть зіграти на дачі при температурі 20 … 22 °.

Також синоптик попередив про невеликому періоді мізерних дощів з 28 по 30 квітня. Далі, за його словами, настане травнева посуха.

“Травень буде жаркий і посушливий, в середині місяця більше двох тижнів без опадів. Після двох місяців відносного тепла, в травні відразу почнеться спека. Сухо, жарко, температура 28 … 32 °. На ярі культури дуже поганий прогноз щодо врожаю”, – зазначив Горбань.

За його словами, розрахунок показує брак температури для сівби ярих на початку квітня. Але якщо забаритися, то посіяне пізніше зерно в посушливому травні може і не зійти. Або сходи виявляться слабкими і не дадуть хороший колос.

Відомо, що за прогнозами синоптиків, в 2021 році весна ожідаетс я з нетиповою для цієї пори року погодою : у березні в Україні очікується зимова погода, в квітні синоптики прогнозують заморозки, а в травні прийде літня спека.

Також раніше синоптик дав прогноз на літо в Україні .

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...