Протести на Банковій: десяти особам повідомлено про підозру, їм загрожує до 7 років

Протести на Банковій: десяти особам повідомлено про підозру, їм загрожує до 7 років
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Правоохоронці повідомили про підозру в хуліганстві десяти учасникам акції протесту на Банковій, яку організували прихильники засудженого до терміну радикала Сергія Стерненка.

Як заявив директор департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко, їм загрожує до семи років позбавлення волі, передає “Радіо Свобода”.

Loading...

“Десь десяти особам повідомлено про підозру, але крім них є ще кілька правопорушників, щодо яких складено адміністративні протоколи. Можливо, ця кількість буде зростати. Статті Кримінального кодексу, за якими їм пред’явлені підозри, – частина четверта статті 296 (хуліганство) , передбачає від трьох до семи років позбавлення волі. Але скільки саме – визначає суд, і тільки суд”, – пояснив Шевченко.

Нагадаємо, прихильники Стерненка організували акцію протесту на вулиці Банковій у Києві 20 березня. У ході акції, був розмальований фасад будівлі ОП, а також пошкоджені двері. В ОП оцінили завдані збитки в 2 мільйони гривень.

Як ми вже розповідали раніше, приблизно 40% українців готові брати участь в санкціонованих мітингах і демонстраціях в Україні станом на березень 2021 року.

А Антон Геращенко вважає, що екс-президент Петро Порошенко може стояти за провокаціями на акції у Офісу президента, де вимагали звільнити Сергія Стерненко.

Джерело: Народна Правда