Справа про “ПВК Семенченка”: Шевченко вийшов з СІЗО під заставу в 5 млн

Справа про “ПВК Семенченка”: Шевченко вийшов з СІЗО під заставу в 5 млн
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Так званий “агент НАБУ” Євген Шевченко вийшов зі слідчого ізолятора, де перебував під вартою у справі про “приватну військову компанію”, до створення якої нібито причетний екс-нардеп Семен Семенченко. За Шевченка внесли заставу в розмірі 5 мільйонів гривень.

Loading...

Як передає РБК, про це повідомляє джерело в правоохоронних органах. Заставу за так званого “агента НАБУ” внесли ще в понеділок, 29 березня.

“Так, заставу внесли вчора. Шевченко залишив СІЗО”, – повідомляє джерело.

Нагадаємо, 26 березня, Печерський районний суд міста Києва відправив Шевченка під варту з правом внесення 5 млн гривень застави. Так званого “агента НАБУ” взяли під варту у справі про створення та діяльність приватної військової компанії.

Разом з Шевченком у справі фігурує екс-нардеп Семен Семенченко. Шевченка і Семенченка правоохоронці вважають засновниками цієї “приватної армії”.

Як ми вже розповідали раніше, приватну військову компанію Семена Семенченка «злив» правоохоронцям один з її колишніх учасників.

Також повідомлялося про затримання ще одного підозрюваного у справі ПВК Семенченко. Ним виявився колишній командир батальйону «Донбас» Анатолій Віногродський (позивний «Гал»).

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...