У Києві жінку, яка стікала кров’ю, виставили з лікарні через COVID

У Києві жінку, яка стікала кров’ю, виставили з лікарні через COVID
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Столичні лікарі відмовилися допомагати жінці з аномальною маточною кровотечею, оскільки вона хворіла на COVID-19 . При цьому пацієнтка перебувала на 14 дні хвороби, коли, згідно з протоколом, людина вже не представляє небезпеки для оточуючих, а кровотеча було викликано препаратом від COVID-19.

Loading...

Про це в Facebook повідомляє член комітету Верховної Ради України з прав людини Ірина Суслова в Facebook.

За її словами, все сталося в одній з лікарень Києва – там відмовилися госпіталізувати жінку з аномальною кровотечею. Її просто виставили на вулицю посеред ночі в напівпритомному стані, запропонувавши викликати таксі.

“Українська медична система не готова! Кинувши всі сили на боротьбу з коронавірусом, інші пацієнти залишаються сам на сам зі своїми проблемами. Більшість гінекологічних відділень в київських лікарнях на період карантину закриті або перепрофільовані для ковідних хворих. А значить за будь-яких ускладнень знайти допомогу – буде вкрай складно. І це, коли час йде на хвилини – чи треба говорити якими можуть бути наслідки? Пандемія значно ускладнила надання життєво важливих медичних послуг жінкам, вагітним жінкам та новонародженим, до того ж створила для них додаткові ризики. Жити в таких умовах нам всім ще досить довго, тому влада має звернути увагу на проблему та запропонувати вихід! Крім того, лікарі, які працюють з жінками хворими на ковід, мусять враховувати протипоказання. Так певні препарати, що допомагають у боротьбі з ковідом, мають побічні наслідки та можуть викликати аномальну маткову кровотечу. Як власне і сталося”, – підкреслила Суслова.

Одночасно з цим головний санітарний лікар Віктор Ляшко стверджує , що українська система охорони здоров’я витримає понад 24 тисяч нових заражень коронавірусів в добу, локдаун не потрібен.

Глава Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов прогнозує, що до середини квітня в Україні ситуація з COVID-19 може загостритися ще більше. МОЗ очікує збільшення хворих з коронавірусів, протягом наступних двох тижнів.

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...
загрузка...