Українців масово позбавили субсидій: названа причина

Через неточності в реєстрі пільговиків, люди можуть залишитися без допомоги.

Українців масово позбавили субсидій: названа причина
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У цьому році майже 80 тис. українців відмовили в оформленні субсидій. Як пише НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на дані Мінсоцполітики, з травня за ними звернулися близько 1,3 млн осіб. 6% з них заявки не задовольнили.

У той же час, кажуть чиновники, кількість звернень для отримання субсидій за 2 місяці поточного опалювального періоду в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшилася на 60%.

Loading...

“Це пов’язано з тим, що частини домогосподарств субсидії переназначаются автоматично. Разом з цим, є категорії, які повинні були звернутися для їх призначення повторно, зокрема, орендарі житла, домогосподарства, де не проживає хтось із зареєстрованих членів і де є громадяни з відсутніми доходами”, — говорить заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

Також у міністерстві закликали пільговиків звернутися за субсидією до кінця грудня, щоб отримати відшкодування за весь опалювальний період. Під час звернень за субсидією в січні вона буде нараховуватися тільки з початку року.

“Люди можуть самі вибрати спосіб отримання субсидії – готівковий або безготівковий. Готівковий відшкодування приходить йому разом з пенсією або паралельно, а безнал адмініструється Ощадбанком і надходить відразу на рахунок постачальника послуг. Це важливо для того, щоб не утворювалося заборгованостей за спожиті комунальні послуги”, — говорить Музиченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що субсидії в Україні будуть призначатися по-новому.

Джерело: Народна Правда
загрузка...