Українцям можуть відключити платіжні системи Apple Pay і Google Pay: подробиці

Українцям можуть відключити платіжні системи Apple Pay і Google Pay: подробиці
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

ПриватБанк може відключити клієнтам платіжні системи Apple Pay і Google Pay, якщо Верховна Рада прийме законопроект №4364 з правкою про зниження еквайрингу (комісії за прийом бізнесом банківських карт).

Про це заявив заступник голови правління фінустанови з питань розвитку бізнесу Разван Мунтеану, пише UBR.

Loading...

За його словами, сервіси Apple Pay і Google Pay стануть занадто дорогі в обслуговуванні для банків з урахуванням додаткових комісій і витрат емітентів, а також пільгових періодів по кредитних картах.

Крім того, йдеться в матеріалі, збитковими стануть і POS-термінали в торгових точках зі зверненням менше 33 тис. Грн на місяць. Тому 119 тис. Підприємців ризикують залишитися без них і не зможуть брати карти клієнтів.

Також, згідно з підрахунками ПриватБанку, держбюджет України буде втрачати 4 млрд грн на рік у разі введення держрегулювання еквайрингу.

Раніше повідомлялося, що рітейлери вимагають зменшити вартість еквайрингу, яка стає “непідйомною” для бізнесу. Проти високої комісії виступають і представники нафтогазової промисловості. Еквайринг займає другий рядок у списку витрат мереж АЗС.

При цьому в НБУ держрегулювання еквайрингу не підтримують.

Напередодні ПриватБанк оновив правила поповнення бізнес-карток (карт «Ключ до рахунку» і корпоративних карт) і поточних рахунків.

Колишній глава правління ПриватБанку Олександр Дубілет оголошений в розшук . У Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі, він фігурує в справі про махінації у фінансовій установі до його націоналізації,

 

Джерело: Народна Правда