В Австрії напали на українських підлітків, один з них в лікарні з ножовим пораненням

В Австрії напали на українських підлітків, один з них в лікарні з ножовим пораненням
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В австрійському місті Грац невідомі напали на українських підлітків 15 і 17 років – двоє братів отримали ножове поранення.

Про це повідомляє видання Heute.

Відомо, що брати домовилися про продаж одягу з незнайомцем. Чоловік заманив українців в пішохідний підземний перехід під приводом примірки. Коли незнайомець приміряв куртку, з обох входів в перехід до братів підійшли четверо-п’ятеро людей в масках. Один з них, погрожуючи пістолетом 17-річному юнакові, став вимагати у того гроші, цінності та одяг, яку він приніс з собою.

Підлітки стали чинити опір. З цієї причини старшого з них зловмисники вдарили ножем у верхню частину тіла. Молодший брат прийшов йому на допомогу, а злочинці, скориставшись моментом, розбіглися.

Пораненого хлопця доставили в лікарню, його брат отримав незначні травми обличчя.

Консул України в Австрії Мирослава Зінкевич в коментарі “Сегодня” повідомила, що справа про напад з ножем на українських підлітків в місті Грац знаходиться на контролі поліції, яка підозрює пограбування. Вона також додала, що до справи підключився почесний консул в Сирії:

“Підключили до нашої справи також почесного консула в Сирії. Він залучений в цю справу, контролює процес, а також на постійному зв’язку з лікарями, сім’єю і поліцією. Справа на контролі поліції. Пошук зловмисників триває. За словами поліції це було пограбування. Свого роду підлітки щось між собою не поділили і вирішили це таким чином “.

Зінкевич також додала, що життю і здоров’ю потерпілого нічого не загрожує, в найближчі дні буде виписаний.

На початку березня стало відомо, що підлітка українського походження, який в січні отримав важкі травми після жорстокого нападу в Парижі, виписали з лікарні.

Як відомо, 15 січня група підлітків (близько десяти чоловік) з металевими палицями, битами і ножами атакувала компанію учнів у торгового центру Beaugrenelle в Парижі. Всім, крім Юрія, вдалося втекти. Юнакові в декількох місцях пробили череп , у нього були множинні переломи рук, ребер, ножові поранення, травма очей. Можливо, хлопець став жертвою конфлікту між підлітковими групами. Міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен назвав напад «актом надзвичайної жорстокості».

 

Джерело: Народна Правда