В яких містах найскладніша ситуація з COVID-19 в Україні

В яких містах найскладніша ситуація з COVID-19 в Україні
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

В Україні найбільш складна ситуація з COVID-19 склалася в Києві та в Одесі. У той же час, ситуація з COVID-19 повністю стабілізувалася в Івано-Франківській області.

Loading...

Відповідну заяву зробив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає “Україна 24”.

“Мені здається, що в Києві досить важка ситуація, дійсно важка ситуація також в Одесі. У Києві ми додаємо зараз ліжка, зокрема в Академії медичних наук ми розгортаємо 500 ліжок”, – стверджує глава МОЗ.

На його думку, для стабілізації ситуації, вкрай необхідно дотримуватися карантинних обмежень.

“Щоб ця ситуація вирівнялася, і у нас вже є приклад, який я постійно наводжу – треба просто дотримуватися введених жорстких карантинних обмеженнь – ми повністю стабілізували ситуацію в Івано-Франківській області, а вона палала. Коли ми бачили там темпи зростання, то було моторошно”, – підкреслив він.

Як ми вже розповідали раніше, за місяць з початку кампанії по вакцинації від COVID-19 в Україні медики отримали лише 689 повідомлень про побічні ефекти, які проявилися після уколу вакциною Covishield. На сьогоднішній день вже введено майже 200 тисяч доз даного препарату.

Тим часом, уряд України не розглядає можливість введення повного локдауну по всій території території країни через зростання кількості хворих COVID-19.

Джерело: Народна Правда