Арахамія опублікував “фейк” про ножове поранення Тищенка на виборчій дільниці: стало відомо навіщо

Арахамія опублікував “фейк” про ножове поранення Тищенка на виборчій дільниці: стало відомо навіщо
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

У фракційному чаті “Слуг народу” була опублікована інформація про нібито “ножове поранення” нардепа Миколи Тищенка, яке за підсумком виявилося фейком. “Інцидент” стався сьогодні, 31 березня.

Loading...

Як стало відомо, глава фракції Давид Арахамія спеціально запустив його, щоб дізнатися, хто з нардепів “зливає” внутрішню інфомацию Telegram-каналам, передають “Вести”, посилаючись на нардепа Євгена Шевченка та голову прес-служби політсили Юлію Палійчук.

У повідомленні від Арахамії було зазначено, що Миколу Тищенка поранено на 87-й виборчій дільниці.

“Повідомлення в нашому офіційному чаті: колеги, надійшла інформація, що наш колега Микола Тищенко був поранений на 87-ій дільниці, попередньо ножове – надається допомога”.

За словами Шевченка, це була спеціально запущена дезінформація в офіційний чат “Слуги народу”.

“Дезу вкинув сам Арахамія, щоб дізнатися, хто зливає інформацію в Telegram-канали. Не зовсім зрозуміло, яким саме чином він збирався це зробити, якщо повідомлення опублікувано для всіх учасників чату. Мабуть, Арахамія знає якийсь “айтішной секрет” або тупо вичисляє по IP”, – пише видання.

 

Арахамія опублікував “фейк” про ножове поранення Тищенка на виборчій дільниці: стало відомо навіщоАрахамія опублікував “фейк” про ножове поранення Тищенка на виборчій дільниці: стало відомо навіщо

Як ми вже розповідали раніше, глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія облаяв народного депутата Миколи Тищенка на очах у всіх парламентаріїв. Одіозний нардеп пропустив важливе голосування за Держбюджет-2021.

А також, Тищенко розповів, як лікувався від COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...