Харківський депутат задекларував лева, а заступник глави КСУ – власний храм

Харківський депутат задекларував лева, а заступник глави КСУ – власний храм
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Заступник глави Конституційного Суду Сергій Головатий задекларував храм Української православної церкви Київського патріархату в Черкаській області, а депутат Харківської міської ради від «Опозиційної платформи – За життя» Джавід Саїд – африканського лева.

Loading...

Про це повідомляє Громадське.

Сергій Головатий задекларував храм УПЦ КП площею 201 квадратний метр, право на який він отримав в 2010 році. Будівля розташована в Вільшані Городищенського району Черкаської області. У скільки йому обійшовся цей об’єкт, в декларації не вказано.

Також у власності заступника голови КСУ – житловий будинок площею 464 квадратних метра в селі Оленівка Київської області, чотири земельні ділянки загальною площею майже 6 тисяч квадратних метрів.

У Головатого є дві квартири в Києві на 142 і 96,6 кв. м, половина власності на житловий будинок в Смілі Черкаської області та земельну ділянку в цій же області, який він взяв в оренду.

А ще він задекларував майже 3,1 млн гривень зарплати в суді, 177 тисяч гривень пенсії і 37 тисяч грн гонорару як члену-кореспонденту Національної академії правових наук.

А ось депутат Харківської міської ради від «Опозиційною платформи – За життя» Джавід Саїд задекларував чипованого африканського лева. При цьому він вказує його в розділі “цінного рухомого майна, крім транспортних засобів”. Вартість тварини депутат не вказав.

Також депутат задекларував користування з 2009 року автомобілем Bentley Continental 2006 року випуску. Також у власності його сім’ї є три квартири, два житлових будинки, земля в Харкові і ряд нежитлових об’єктів в Харкові та Одесі.

Харківський депутат задекларував лева, а заступник глави КСУ – власний храмХарківський депутат задекларував лева, а заступник глави КСУ – власний храм

Міністр економіки Ігор Петрашко задекларував будинку, люксові авто і мільйони готівкою.

Як повідомлялося раніше, у Верховній Раді сталася бійка між народними депутатами. Конфлікт трапився між представниками політичних сил «Слуга народу» і «Європейська Солідарність», коли парламентарії обговорювали погром Офісу президента прихильниками Сергія Стерненко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...