Локдаун, так локдаун: Голубовська заявила про необхідність жорсткого карантину по всій Україні

Локдаун, так локдаун: Голубовська заявила про необхідність жорсткого карантину по всій Україні
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Офіційна статистика по COVID-19 в Україні занижена в кілька разів, тому необхідно ввести жорсткий локдаун по всій країні.

Loading...

Таку думку озвучила відомий лікар Ольга Голубовська вважає, передає “УНН”.

“Ви бачите, що зараз ми без локдауну просто не обійдемося. Причому ввести його потрібно грамотно: поговорити з епідеміологами, максимально перевести всіх на роботу онлайн і школи теж – це один з розплідників інфекційних захворювань … Наша освіта страждає з 90-х років , і нічого за рік не трапиться. А то, що зараз твориться в клініках – розуму не піддається, це Бородіно.

Нам треба зараз всім пережити цей період. І якщо зараз грамотно накласти обмежувальні заходи, то все одно відділення інтенсивної терапії тижні три будуть переповнені, буде погіршуватися стан тих, хто зараз тільки захворів. І іншого нам не дано. Але транспорт потрібно залишити працювати. Звичайно, всі, хто може залишитися вдома, повинні залишитися вдома. Зараз є можливість організувати доставку продуктів. Школи закрити, вузи. На місяць потрібно залишити працювати тільки медичний персонал … У нас вже хворі покотом лежать, як на полі бою: і мертві, і живі … Це кошмар. Залишити працювати медичні установи і забезпечити їм обслуговування “, – стверджує медик.

Також Голубовська негативно відреагувала на постійну заповненість громадського транспорту, незважаючи на карантинні обмеження.

“Метро, звичайно, не повинно бути забитим. І дійсно питання: куди ці люди все їдуть? А для цього перевіряти потрібно. Локдаун, так локдаун. А у нас в торговому центрі закрили місця продажу шкарпеток, і люди стоять в божевільних чергах за їжею – це неправильно”, – заявила Голубовська.

Як ми вже розповідали раніше, в Києві з 5 квітня посилюють карантин – проїзд в наземному громадському транспорті і метро дозволяється тільки зі спеціальними перепустками. Обмеження діятимуть як мінімум до 16 квітня.

Тим часом, Україна зайняла 78 місце в світовому рейтингу країн за кількістю вакцинованих від коронавірусу громадян.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...