Справа про окупацію Криму: в Парижі вважають, що Росія не повинна платити Україні компенсацію

Справа про окупацію Криму: в Парижі вважають, що Росія не повинна платити Україні компенсацію
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Паризький апеляційний суд відхилив рішення Міжнародного Трибуналу від 26 листопада 2018 з справі Ощадбанку проти Російської Федерації про відшкодування втрат в Криму , викликаних анексією півострова – мова йде про відшкодування 1,3 млрд доларів збитків.

Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Loading...

Фінансова установавважає таке рішення апеляційного суду з точки зору права помилковим та таким, що суперечить усталеній прецедентній практиці як у Франції, так і в інших європейських країнах. Банк планує негайно оскаржити це рішення. 

Там також додали, що при ввинесенні рішення паризький апеляційний суд не врахував особливості захисту прав інвесторів відповідно до міжнародних угод та їх співвідношення з засобами захисту, який пропонує арбітраж. Крім того, наразі розглядається питання щодо правильності застосування процесуального законодавства та обсягу повноважень апеляційного суду.

Як нагадує “Сегодня”, 27 листопада 2018 го Росія відмовилася платити за “кримським” позовом Ощадбанку, бо Кремль не визнав рішення Міжнародного суду. Однак в липні-2019 Київський апеляційний суд визнав і дав дозвіл на виконання рішення Арбітражного трибуналу в Парижі і стягнення понад 1,1 млрд доларів збитків Ощадбанку, завданих окупацією Росією Криму.

Як повідомлялося раніше, «влада» окупованого Криму має намір «засудити» Україну за водну «блокаду» півострова. Як заявляють місцеві «політики», вони мають намір заарештовувати все, що буде проходити, пролітати і проїжджати мимо Криму.

Як ми вже розповідали раніше, Володимир Путін підписав указ про заборону на володіння ділянками землі в включеному Криму іноземцям, в тому числі і громадянам України. Такі ділянки нібито примусово продадуть російським громадянам.

Джерело: Народна Правда
загрузка...