У Раді відреагували на російське громадянство Аксьонова, що переміг на довиборах

У Раді відреагували на російське громадянство Аксьонова, що переміг на довиборах
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Служба безпеки України знає про російське громадянство Андрія Аксьонова, який переміг на проміжних виборах депутатів до Верховної Ради в 50-му окрузі в Донецькій області.

Про це заявив глава СБУ Іван Баканов під час позачергового засідання Верховної Ради, пише “Обозреватель”.

Loading...

А в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” перший віце-спікер Ради Руслан Стефанчук заявив, що ЦВК і ВР повинні відреагувати, якщо буде підтверджена інформація про російське громадянство Аксьонова:

“Я переконаний, що все в Україні має відбуватися в межах, передбачених Конституцією. Якщо такі факти щодо Аксьонова матимуть юридичну повноцінність, то думаю, Центральна виборча комісія і Верховна Рада повинні на це відреагувати”.

Стефанчук також додав, що особа, яка має подвійне громадянство, не повинна “займати одну з найвищих посад у державі, тобто бути народним депутатом України”.

Нагадаємо, напередодні Центральна виборча комісія опублікувала дані обробки 100% протоколів. Кандидату від партії «Порядок» Андрію Аксьонову віддали свої голоси 19 949 виборців (65,46%). Як відомо, його звинувачують в організації «референдуму ДНР».

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський був би знову обраний президентом , якби вибори в країні відбулися в березні 2021 року – діючий глава держави отримав би 22,5% голосів. При цьому якщо порівнювати з лютим, то його рейтинг трохи просів – тоді його підтримували 23,1% українців.

Якби вибори до Верховної Ради пройшли в кінці лютого 2021 року, то 5% -ний бар’єр змогли б подолати чотири парламентські партії.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...