У Зеленського заявили, що Тупицький вже більше не глава КСУ

У Зеленського заявили, що Тупицький вже більше не глава КСУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Олександр Тупицький вже не очолює КСУ. Так, Тупицький нібито втратив посаду після опублікування указу президента про скасування його призначення.

Loading...

Таку заяву зробив представник президента в Конституційному суді Федір Веніславський, передає “Україна 24”.

За словами Веніславського, з моменту підписання указу президентом Тупицький перестав бути суддею КСУ, а будь-які його розпорядження не мають юридичної сили.

“Тупицький вже перестав бути суб’єктом з 27 березня 2021 року. Те, що людина себе вважає ще на цей час якимось чиновником в КСУ – це питання не до мене. З моменту видання указу президента пан Тупицький втратив статус судді. Ніяких юридичних наслідків його будь-які розпорядження, накази, директиви або ще щось, не матимуть і не повинні”, – сказав він.

Веніславський додав, що вже в найближчі дні глава держави оголосить конкурс на зайняття вакантних посад в Конституційному суді.

Нагадаємо, 27 березня президент Володимир Зеленський видав указ про скасування указів попереднього президента Віктора Януковича про призначення Тупицького суддею КСУ. Також глава держави скасував указ про призначення іншого судді КСУ – Сергія Касмініна.

Як ми вже розповідали раніше, в КСУ на посади помічників одним одному влаштовують дружин, дочок і інших родичів. Проводиться таке працевлаштування без конкурсу.

А заступник голови Конституційного Суду Сергій Головатий задекларував храм Української православної церкви Київського патріархату в Черкаській області.

Джерело: Народна Правда