У Києві можуть ввести комендантську годину: ЗМІ повідомили деталі

У Києві можуть ввести комендантську годину: ЗМІ повідомили деталі
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

У Києві з 5 квітня планується зупинка транспорту, заборона на переміщення вулицями. Крім того, стало відомо про можливість введення комендантської години після 22:00.

Loading...

Так, сьогодні, 31 березня, Києва Віталій Кличко вже анонсував наступні обмеження, які будуть введені з 5 квітня, нагадує “Сегодня”.

  • Будуть закриті всі дитсадки і школи
  • Громадський транспорт – наземний і метро – курсуватиме за спецперепустками
  • Керівникам установ і підприємств пропонується відправити співробітників на дистанційну роботу або надати відпустки
  • Заклади громадського харчування можуть продовжити роботу – але тільки на винос або доставку
  • Продуктові ярмарки вже з 1 квітня будуть заборонені

Мінімальний термін дії обмежень – до 16 квітня.

Також, ситуацію в Києві повинна розглянути і Верховна Рада. Найімовірніше, це відбудеться 6 квітня, повідомляє високопоставлене джерело в МВС.

Як стверджує обізнане джерело, Рада може прийняти рішення про комендантську годину: повна заборона на пересування по місту після 22:00. Імовірність такого рішення оцінюється як висока. Причина – критична ситуація з ростом захворюваності COVID-19 в столиці.

За словами джерела, загрозливим видається не стільки зростання захворюваності, скільки зростання кількості важких випадків. Ситуація може ще більше погіршитися. Звідси – ідея про комендантську годину. У МВС її не виключають, однак прямо не коментують.

“Можливість введення комендантської години передбачена законом, рішення приймає уряд”, – заявив речник МВС Артем Шевченко.

Як ми вже розповідали раніше, карантин у Львові посилюють через різке збільшення кількості хворих і госпіталізацій в місті.

У той же час, карантин в Європі продовжують посилювати, незважаючи на активну вакцинацію. Справа в тому, що в Європейському Союзі в кінці лютого спалахнула нова хвиля COVID-19, яка стала вже третьою з початку пандемії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...