Довибори в Раду: Вірастюк домігся перерахунку голосів

Довибори в Раду: Вірастюк домігся перерахунку голосів
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Результати довиборів до Ради по округу №87 досі невідомі. Івано-Франківський окружний адміністративний суд зобов’язав окружну виборчу комісію провести повторний підрахунок голосів на виборчій дільниці №260532.

Loading...

Таким чином було задоволено відповідний позов кандидата на довиборах до парламенту в 87 окрузі на Івано-Франківщині від партії “Слуга народу” Василя Вірастюка.

“Причиною перерахунку стало порушення вимог закону щодо належної упаковки виборчої документації та порушення під час її транспортування до окружної виборчої комісії”, – заявили в прес-службі партії.

Як відомо, на довиборах в окрузі №87 за перемогу борються Василь Вірастюк ( “Слуга народу”), Руслан Кошулинський ( “Свобода”) і Олександр Шевченко ( “За майбутнє”).

Як повідомлялося раніше, український актор і стрнгмен Василь Вірастюк від «Слуги народу» попередньо лідирує на довиборах до Верховної Ради в окрузі №87 на Івано-Франківщині.

Також повідомлялося про те, що Служба безпеки України знає про російське громадянство Андрія Аксьонова, який переміг на проміжних виборах депутатів до Верховної Ради в 50-му окрузі в Донецькій області.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...