Ескалація на Донбасі: Росія може просунутися вглиб України

Ескалація на Донбасі: Росія може просунутися вглиб України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росія завершує підготовку комплексу заходів, мета яких спровокувати Україну дати військову відповідь на ворожі дії окупантів уздовж лінії зіткнення сторін на Донбасі .

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

За інформацією розвідки, Росія хоче розширити військову присутність на території “ДНР” і “ЛНР” за рахунок введення регулярних підрозділів збройних сил РФ, мотивуючи це необхідністю захисту в самопроголошених республіках російських громадян. Крім того, не виключається спроба просування російських окупаційних військ углиб території України.

Також відомо, що російські дипломатичні представництва за кордоном і засоби масової інформації отримали завдання бути готовими до висвітлення та роз’яснення світовій спільноті інформації про нібито агресивні дійї ЗСУ і “миротворчі” заходи Росії у відповідь.

Як повідомлялося раніше, Росія відмовилася підтримати спільну заяву Тристоронньої контактної групи про повернення до режиму припинення вогню на Донбасі.

Також повідомлялося, що у Росії заявили, що ситуація на Донбасі загострилася і відповідальність за ескалацію конфлікту лежить на Україні. У Кремлі також вважають, що це може привести до “відновлення” війни.

 

Джерело: Народна Правда