Медведчук розповів, чому Путін, Меркель і Макрон провели переговори без Зеленського

Медведчук розповів, чому Путін, Меркель і Макрон провели переговори без Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини

Недавні переговори лідерів Росії, Німеччини і Франції не припускали участі в них українського Президента. Тому що, з одного боку, Київ так і не виконав умови для наступної зустрічі в «нормандському форматі», а з іншого – Володимир Путін, Ангела Меркель і Еммануель Макрон мають достатню кількість важливих для особистого обговорення тем, що стосуються актуальних подій й в світі. Таку думку висловив народний депутат України, голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук під час інтерв’ю в програмі «60 хвилин по гарячим слідам» на каналі «Росія-1».

«Гадаю, що розмова, яка відбулася між Путіним, Меркель і Макроном, – це природний розмова з проблем, які наболіли і які є актуальними сьогодні в світі. Те, що там обговорювали Україну, це тож є об’єктивним фактором. І, найголовніше головне, об’єктивним чинником – що її обговорювали без Зеленського, – сказав Медведчук. – Були й інші питання актуальні, які обговорювали три лідери».

Loading...

На думку Медведчука, запрошення на ці переговори Володимира Зеленського перевело б дану зустріч в «нормандський формат». Але поки це неможливо, оскільки офіційний Київ досі не виконав ряд взятих на себе зобов’язань.

«Сторони, і в першу чергу Російська Федерація неодноразово заявляла про те, що “нормандський формат“, зустрічі та переговори можуть мати місце тільки після того, до як буде виконано те, що було вирішено 9 грудня 2019 року в Парижі і викладено в паризькому комюніке, – нагадав політик. – Тому, природно, участь Зеленського не могла мати місце в першу чергу тому, що Україна, не маючи на те політичної волі, не виконала паризьке комюніке».

Джерело: Народна Правда
загрузка...