Навіщо Росія стягує військових до кордону з Україною: генерал США дав відповідь

Навіщо Росія стягує військових до кордону з Україною: генерал США дав відповідь
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Росія стягує військових до кордону з Україною, щоб створити невизначеність і дестабілізувати ситуацію.

Таку заяву зробив колишній командувач збройними силами США в Європі Бен Ходжес в коментарі “Голосу Америки”.

Loading...

“Той факт, що на кордоні з Україною знаходяться російські війська, і вони не пішли звідти після оголошення, що вони підуть, не означає автоматично, що буде нова операція. Але це план, щоб створити невизначеність, дестабілізувати Україну і застосувати важелі впливу. І звичайно, я б сказав, що дії Росії є випробуванням для адміністрації Байдена, це випробування для нового президента США “, – зазначив Ходжес.

Він підкреслив, що загибель українських військових на Донбасі з моменту перемир’я зумовлює його недовіру до слів і дій Росії. Ходжес вважає, що адміністрація президента США Джо Байдена повинна вжити ряд кроків для безпеки України.

“Три речі, які адміністрація повинна зробити: ми зобов’язані переконатися, що у нас є стратегія і люди на місці – посли, в Міністерстві оборони, які зможуть дивитися на весь Чорноморський регіон. Друге – нам потрібно тісніше працювати з Берліном і Парижем, тому що це дві столиці, які повинні привернути Кремль до відповідальності. І поки, на мою думку, вони не зробили нічого для вагомого тиску на Кремль. І третя річ, яку потрібно зробити – чоловіки і жінки в українській армії заслуговують сильного, прозорого, етичного уряду, вільного від корупції “, – сказав він.

Росія відмовилася підтримати спільну заяву Тристоронньої контактної групи про повернення до режиму припинення вогню на Донбасі.

Як повідомлялося раніше, у Росії заявили, що ситуація на Донбасі загострилася і відповідальність за ескалацію конфлікту лежить на Україні. У Кремлі також вважають, що це може привести до “відновлення” війни.

Джерело: Народна Правда
загрузка...