Незважаючи на ситуацію з COVID-19, у Харкові відновлюють навчання дітей у школах

Незважаючи на ситуацію з COVID-19, у Харкові відновлюють навчання дітей у школах
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Школи (1-4 класи) і дитячі садки Харкова продовжать роботу, навіть якщо регіон потрапить до “червоної зони” карантину. З 5 квітня школи працюватимуть в змішаному режимі.

Про це на брифінгу заявила директор міського Департаменту освіти Ольга Деменко, передає прес-служба міськради.

Loading...

За її словами, з понеділка учні 1-4 класів повернуться до звичайних занять, а учні 5-11 класів будуть навчатися дистанційно.

“Однак, крім занять онлайн, вчителі зможуть проводити індивідуальні консультації. Наприклад, 11-класників можна буде запрошувати на консультації групами з метою якісної підготовки до ЗНО”, – зазначила Деменко.

Вона підкреслила, що якщо Харків потрапить до “червоної зони” учні молодшої школи все одно продовжать стаціонарне навчання, а дитячі садки працюватимуть у штатному режимі.

“Батьки в цьому питанні нас підтримують. Ми ж розуміємо, що їм потрібно працювати, і часто малюків просто не на кого залишити. Крім того, дистанційне навчання – це не навчання для малюків, тому що перебувати стільки часу за монітором комп’ютера шкідливо для їхнього здоров’я “, – додала Деменко.

Раніше керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрій Ганіченко заявив , що Україна традиційно в п’ятірці країн Європи з найбільш критичною ситуацією, але показник захворюваності COVID-19 стабілізується протягом найближчих двох тижнів.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко визнав , що рівень охоплення вакцинацією в Україні недостатній. На його думку, уникнути чергової хвилі COVID-19 можна тільки, дотримуючись протиепідеміологічних норм і правил.

Як повідомлялося раніше, рівень госпіталізації пацієнтів з COVID-19 в Україні перевищено вже в 22 регіонах. Норма госпіталізацій, нагадаємо, становить 60 на 100 тисяч населення.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...