Погода: синоптики обіцяють Україні прохолодне літо і ранню зиму

Погода: синоптики обіцяють Україні прохолодне літо і ранню зиму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Весна і літо в Україні будуть помірно спекотними, а зима знову повернеться в листопаді – синоптики дали детальний прогноз погоди на весь рік.

Прогноз опублікований на сайті V-2021 .

Весна за статистикою продовжиться відносно помірним зростанням температур.

Квітня продемонструє денні скачки до 16-20 С °, з нічними зниженнями до 5-8 градусів тепла. Одночасно з цим почне опускатися вологість, нижня межа впаде до 54%, а верхня рідко сягатиме 70%. Коливання вологості в травні досягнуто серйозних значень – в деяких місцях після опадів вона буде перевищувати 85%, а в інших населених пунктах залишатися в районі 60%. Ночами термометр покаже 9-15 С °, вдень варто чекати не більше 23 градусів.

Згідно з прогнозом, літо в повній мірі почнеться в червні – денна спека до 30 С ° зі скаженими стрибками вологості і нічними температурами в районі 16-19 С °.

На початку другого півріччя статистичні дані демонструють падіння середніх денних температур з одночасним підвищенням нічних значень. У світлий час доби термометр рідко буде показувати більше 28 градусів, але вночі може зберігатися понад 20.

Серпень за розрахункової інформації буде теплим і сухим – рідкісні скачки вище 30 С ° компенсуватимуться нічними падіннями до 15 градусів. У деяких населених пунктах вологість буде падати нижче 50%, наприклад, в Миколаєві, в Новій Каховці і т. Д.

Більш пізня осінь почнеться ближче до кінця жовтня, а до цього буде зберігатися нічна температура понад 10 градусів, а денна – 18-19 С °. З другої половини листопада в багатьох містах України вірогідні нічні заморозки до – 3-7 С ° з помітним збільшенням загальної вологості. Показник вмісту вологи в повітрі в грудні буде підніматися до 90%, по ночах можливі незначні негативні температури, вдень до 4-6 С °.

Джерело: Народна Правда