Скандальний нардеп Тищенко зриває довибори на Прикарпатті, – Чесно

Скандальний нардеп Тищенко зриває довибори на Прикарпатті, – Чесно
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Народний депутат Микола Тищенко зриває підрахунок голосів на довиборах на Прикарпатті.

Loading...

Про скандальну ситуацію, яка складається на окрузі №87, повідомляє громадський рух “Чесно”.

“Те, що він робив вночі на засіданні виборчої комісії, заслуговує на окрему увагу журналістів і суспільства. Спочатку нардеп не знав, де опинився – Прикарпатті плутав із Закарпаттям. Таке буває, коли в партії невдало вибирають лідера десантної групи. Політик вирішив, що він має право: вимагати журналістські посвідчення, вилучати їх, перевіряти на справжність, вимагати паспорта, проводити обшук людей з метою пошуку зброї. Може Слуги народу прийняли новий закон, який розширив повноваження народних депутатів? Ні? Тоді, де реакція правоохоронних органів і партії? “, – йдеться в повідомленні руху в Facebook.

Спостерігачі також додали, що Тищенко кричав, що він – народний депутат, звинувачуючи Шевченка в сепаратизмі, вимагав вибачень і встати перед ним на коліна.

Як повідомлялося раніше, результати довиборів до Ради по округу №87 до сих пір невідомі. Івано-Франківський окружний адміністративний суд зобов’язав окружну виборчу комісію провести повторний підрахунок голосів на виборчій дільниці №260532. Таким чином був задоволений відповідний позов кандидата на довиборах до парламенту в 87 окрузі на Івано-Франківщині від партії «Слуга народу» Василя Вірастюка.

Як відомо, на довиборах в окрузі №87 за перемогу борються Василь Вірастюк ( «Слуга народу»), Руслан Кошулинський ( «Свобода») та Олександр Шевченко ( «За майбутнє»).

Як повідомлялося раніше, український актор і стрнгмен Василь Вірастюк від «Слуги народу» попередньо лідирує на довиборах до Верховної Ради в окрузі №87 на Івано-Франківщині.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...