Скільки українців збираються в церкву на Великдень: шокуюча статистика

Опитування провела соціологічна група «Рейтинг»

Скільки українців збираються в церкву на Великдень: шокуюча статистика
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

85% українців не планують йти на Великдень до церкви. Соціологи відзначають, що ще в березні, на початку карантину, таких було лише 21%.

Loading...

Про це свідчать результати опитування, яке провела соціологічна група «Рейтинг», передає НАРОДНА ПРАВДА.

Мають намір піти на Богослужіння тільки 4%, просто посвятити Пасхальний кошик – 7% (у березні таких було 39% і 35% відповідно). Найбільше тих, хто хоче взяти безпосередню особисту участь у Великодніх літургіях і посвятити паски, серед жителів Заходу, селян, прихожан Української православної церкви Московського патріархату і Української греко-католицької церкви.

У той же час 64% опитаних планують дивитися онлайн-трансляції Богослужінь на Великдень, 31% – не планують. Щодо більше тих, хто має наміру переглядати служби, серед жителів Заходу, селян, старших опитаних, жінок, вірних УГКЦ.

Також цікаво, що дві третини опитаних покладають відповідальність на введення додаткових карантинних заходів на час Великодніх свят на органи влади (38% – на місцеву владу, 34% – на центральну). Лише 11% вважають, що посиленнями обмежень повинні займатися представники церков.

Крім того, соціологи з’ясували, що 55% опитаних не мають наміру піти на кладовища в поминальні дні. Одночасно 8% – хочуть піти в день, коли церква буде давати там службу, а 32% відзначили, що підуть на кладовища нема на свята, а в інші дні, коли там не буде людей.

Раніше ми писали про те,як будуть святити паски на карантині .

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...