ТКГ: Росія відмовилася підтримувати заяву про повернення до режиму “тиші” на Донбасі

ТКГ: Росія відмовилася підтримувати заяву про повернення до режиму “тиші” на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Росія відмовилася підтримати спільну заяву Тристоронньої контактної групи про повернення до режиму припинення вогню на Донбасі .

Про це повідомила українська делегація в ТКГ.

Loading...

На початку засідання, яке пройшло 31 березня, глава української делегації Леонід Кравчук запропонував забезпечити з півночі 1 квітня дотримання повного і всеосяжного режиму “тиші”. Українську ініціативу підтримали представники ОБСЄ і запропонували прийняти спільну узгоджену заяву ТКГ.

Заява підтверджувала прагнення сторін посилити режим припинення вогню і врятувати життя цивільних і військових. Однак Росія відмовилася його підтримати:

“Це сталося, незважаючи на відповідні заяви лідерів Німеччини і Франції, в яких вони вчора наголосили на необхідності дотримуватися режиму припинення вогню на Донбасі”.

Як повідомлялося раніше, у Росії заявили, що ситуація на Донбасі загострилася і відповідальність за ескалацію конфлікту лежить на Україні. У Кремлі також вважають, що це може привести до “відновлення” війни.

Раніше головнокомандувач Збройними силами України, генерал-полковник Руслан Хомчак повідомив , що на Донбасі постійно присутні 2-3 тисяч кадрових російських військових, вони контролюють місцевих бойовиків. Також, за його словами, Росія наростила чисельність своїх військ біля кордонів України, а також на території тимчасово окупованого Криму і окремих районах Донецької і Луганської областей.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...