Як ефективно відновити печінку: медики назвали прості способи

Як ефективно відновити печінку: медики назвали прості способи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

За словами вчених, якщо в організмі людини багато шкідливого ацетальдегіду, тобто, він випиває багато спиртного, важливі кровотворні клітини печінки атрофуються і на їх місці виникають рубці, які заростають жиром. Крім цього, вживання алкоголю зневоднює печінку, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ukrhealth .

Щоб захистити клітини печінки від знищення, в день можна випивати не більше 10 грамів чистого спирту.

Loading...

Дана кількість включають в себе дві чарки міцного алкоголю, або два келихи вина або кухоль пива в 500 мл. Зробити печінку сильніше допомагає кави.

Його вживання сприяє активному розщепленню жиру навколо печінки, а також забезпечує її важливим антиоксидантом глутатионом. Інший корисний для печінки напій – це зелений чай.

Японські медики встановили: у людей, які регулярно п’ють 4-5 чашок зеленого чаю в день, зростають показники здоров’я печінки, а також зменшується ризик раку цього органу.

Незважаючи на здатність печінки самовідновлюватися після отруєнь, інфекцій, травм і т.д., цьому органу можна сильно нашкодити не тільки алкоголем або сигаретами.

Велика кількість шкідливої їжі, яку ми в зимовий час їмо частіше, а також наш звичний спосіб життя негативно впливає на печінку.

Нагадаємо, що печінка є не тільки головним фільтром організму, але і органом- «фабрикою», що виробляє життєво важливі клітини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...