Імунолог заявив, що в Україні треба на 3-4 тижні оголошувати локдаун

Імунолог заявив, що в Україні треба на 3-4 тижні оголошувати локдаун
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Локдаун в Україні треба вводити на період не менше двох інкубаційних періодів – 3-4 тижні. Цей термін дозволить перервати ланцюг передачі захворювання.

Про це в ефірі “Україна 24” заявив викладач Школи охорони здоров’я НаУКМА Володимир Курпіта.

Loading...

“Зараз карантин, якби це був справжній карантин і припинення діяльності, повинен тривати десь 3-4 тижні. Після цього повинно було бути поступове відновлення роботи громадських місць”, – заявив Курпіта.

Одночасно експерт зазначив, що це не означає, що такий карантин потрібно вводити лише раз:

“З великою ймовірністю такі випадки треба буде повторювати з якоюсь певною регулярністю, коли буде відбуватися підвищення захворюваності”.

Він також констатував, що в Україні влада трохи затягує з оголошенням національного локдауна.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано 19 893 нових випадки COVID-19 за минулу добу – це найбільша кількість людей, які захворіли на протягом доби, за весь час пандемії на території України. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (+1668), Одеській (1608), Харківській (тисячі чотиреста дев’яносто-чотири), Хмельницькій (одна тисяча триста п’ятьдесят одна) і Дніпропетровській (тисячі сто сімдесят вісім) областях.

Україна традиційно в п’ятірці країн Європи з найбільш критичною ситуацією, але експерти вважають , що показник захворюваності COVID-19 стабілізується протягом найближчих двох тижнів.

Джерело: Народна Правда