Куракін: СБУ не потрібно проводити обшуки, щоб переконатися, що “Український вибір” Медведчука агітував за здоровий спосіб життя – все є в Youtube

Куракін: СБУ не потрібно проводити обшуки, щоб переконатися, що “Український вибір” Медведчука агітував за здоровий спосіб життя – все є в Youtube
Автор Желізняк Олександр в Новини

У ході обшуків у активістів руху “Український вибір” співробітники СБУ отримали залізобетонні докази, що організація Віктора Медведчука займалася пропагандою здорового способу життя. Такого висновку дійшов журналіст Олексій Куракін на основі вивчення офіційного фотозвіту та прес-релізу Служби безпеки України. Про це Куракін написав у Facebook.

“Подивився черговий випуск “95 кварталу”… на офіційному сайті СБУ. Виявляється, в нашій країні агітувати за здоровий спосіб життя – це чи то “кремлівські наративи”, чи то, не дай Господь, проросійська пропаганда, чи то тяжке протиправне діяння, на яке відразу ж збігається спецназ “лицарів плаща і кинджала”, – написав журналіст.

Loading...

“30 березня 2021 року СБУ провела (в будинках і квартирах, висмикнувши людей з ліжка) близько 20 обшуків у різних регіонах України – у активістів громадського руху “Український вибір – Право народу”. Фотозвіт і прес-реліз опубліковані на сайті СБУ”, – пояснив він.

Куракін звернув увагу на те, що в ході обшуків СБУ вилучила листівки “Українського вибору” з пропагандою здорового способу життя, статут організації та болванки для компакт-дисків.

“Нагадаю, що відомство лейтенанта Баканова розслідує справу про “сприяння проведенню в березні 2014 року незаконного референдуму і виборів в АР Крим і місті Севастополь”. І ось у рамках цього розслідування СБУ “вилучила доказову базу”, щоб “долучити до справи”. У вигляді … Па-бам! У вигляді інформаційних листівок із заголовком “Здоровий спосіб життя”. А також чисті блокноти з символікою “Українського вибору”, Статут “УВ” і набір CD-R (болванок для компакт-дисків)”, – констатував автор.

“І ось на цих самих листівках … “Мамадарагая”! Ну, чистої води інформаційна агресія Кремля!” – пожартував журналіст.

“Ось лише деякі витяги. Надруковано, мовляв, спортом займатися вельми корисно, книжки треба читати, бути ближче до природи – частіше гуляти з друзями і на самоті, не пити і не курити, сім’єю дорожити. І заклики – великими літерами! – “Веди здоровий спосіб життя!” і “Читання книг зробить тебе непереможним!” – навів приклади журналіст.

Водночас Куракін зазначив, що відео про те, як “Український вибір” агітував за здоровий спосіб життя, є на Youtube, тому СБУ не потрібно проводити обшуки, щоб це встановити.

“Так, тепер що там за компакт-диски вилучила СБУ? Дивимося фоточки… Судячи з усього, на них записані акції “Українського вибору” – за здоровий спосіб життя, що проводять в Україні вже з десяток років.

Так, для цього не потрібно проводити обшуки. Будь-який охочий може зайти на Youtube і подивитися ролики. Наприклад, як у вересні 2012 року активісти “Українського вибору” розклеюють в різних містах інформаційні стікери “Краще один спортмайданчик, ніж сто наливайок”, – аргументував журналіст.

“Н-да… загалом виходить, що за фактом СБУ отримала залізобетонні докази того, що “Український вибір” займався пропагандою… здорового способу життя. Цікаво, а в чому тоді суть претензій влади до “Українського вибору” Медведчука?” – підсумував політичний оглядач Олексій Куракін.

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...