Степанов назвав умову, за якої можуть ввести комендантську годину

Степанов назвав умову, за якої можуть ввести комендантську годину
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Комендантську годину в Україні можуть ввести тільки в разі, якщо на території країни раніше оголосять надзвичайний стан.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє “Україна 24”.

Loading...

“Ми ніколи не вели таких розмов. Введення комендантської години, якщо говорити навіть чисто юридично, можливо, тільки якщо на території країни буде введено надзвичайний стан”, – відповів на численні чутки Степанов.

Нагадаємо, механізм введення надзвичайного стану передбачає погодження Верховною Радою та затвердження президентом. Тільки після цього можуть бути введені відповідні заходи.

Як повідомлялося раніше, 1 квітня в світі зафіксували понад 686 тисяч нових випадків COVID-19. Новим епіцентром поширення коронавируса стала Бразилія. Важка ситуація в Індії і США. Україна ж увійшла в десятку країн, що лідирують по поширенню інфекції.

Нагадаємо, ситуація в Україні після цього знову погіршилася. Так напередодні  зафіксовано 19 893 нових випадки COVID-19 за минулу добу – це найбільша кількість людей, які захворіли на протягом доби, за весь час пандемії на території України. 

Також повідомлялося про те, що «південноафриканський» штам коронавірусу зафіксували вже в двох областях України. Одночасно з цим «британський» штам вже циркулює в усіх областях.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...