В Одесі хочуть жорстко карати водіїв маршруток, які ігнорують карантин

В Одесі хочуть жорстко карати водіїв маршруток, які ігнорують карантин
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

В Одесі хочуть посилити карантин за прикладом Києва , де з 5 квітня весь громадський транспорт буде працювати за спеціальними перепустками для пасажирів.

Чиновників місцевого департаменту охорони здоров’я турбує різке зростання захворюваності на COVID-19. 1 квітня в ході засідання депутатської комісії з питань охорони здоров’я Одеської облради відзначили, що зараз в місті активно хворіють медики, що може посилити проблему.

Loading...

Депутат Валерій Ославський заявив, що треба знову ввести жорсткий карантин в громадському транспорті. Так, наприклад, дати патрульній поліції повноваження перевіряти одеські маршрутки на предмет дотримання карантину.

В цілому, комісія підтримала карантинні ідеї і вирішила звернутися до відповідних служб.

Як повідомлялося раніше, 1 квітня в світі зафіксували понад 686 тисяч нових випадків COVID-19. Новим епіцентром поширення коронавируса стала Бразилія. Важка ситуація в Індії і США. Україна ж увійшла в десятку країн, що лідирують по поширенню інфекції.

Нагадаємо, ситуація в Україні після цього знову погіршилася. Так напередодні  зафіксовано 19 893 нових випадки COVID-19 за минулу добу – це найбільша кількість людей, які захворіли на протягом доби, за весь час пандемії на території України. 

Також повідомлялося про те, що «південноафриканський» штам коронавірусу зафіксували вже в двох областях України. Одночасно з цим «британський» штам вже циркулює в усіх областях.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...