Виробництво вакцини на українських заводах, яке мав намір організувати Медведчук, суперечить плану Заходу щодо скорочення населення, – експерт

Виробництво вакцини на українських заводах, яке мав намір організувати Медведчук, суперечить плану Заходу щодо скорочення населення, – експерт
Автор Желізняк Олександр в Новини

Влада на чолі з Володимиром Зеленським постійно обманює українців з приводу вакцинації. Так блогер Михайло Міщишин прокоментував у Facebook сьогоднішню статистику захворюваності на COVID-19.

“От клоуни! Нас розводять, як тих лохів. Добре пану Зеленському. Він не лох. А ти? Росія. Кількість хворих за добу — 9 тисяч осіб. Україна. За добу – 17 тисяч осіб. Практично удвічі більше. Це при тому, що населення Росії в 5-7 разів більше, ніж в Україні”, — звернув увагу блогер.

Loading...

Міщишин зауважив, що влада на чолі із Зеленським відкинула варіант виробництва вакцини “Супутник V” на заводі “Біолік” у Харкові.

“Ви ж брешете, та не забріхуйтесь. Тут тобі і вакцину випробовують на росіянах, як на кроликах. І західні вакцини краще. І завод нам для виробництва “Супутника V” в Харкові не потрібен”, — емоційно відреагував блогер.

При цьому Міщишин підкреслив, що Україна так і не отримала західних вакцин, які обіцяла влада на чолі з Зеленським.

“Нехай західні вакцини краще, тільки де вони? Де результати вакцинації, які виражені у зниженні кількості хворих? З цікавістю чекаю, коли наша влада перестане нам тотально брехати. Розумію, що не дочекаюся. Їм відступати вже нікуди. Поки сонце зійде, роса очі виїсть”, — констатував блогер.

На думку Міщишина, влада на чолі з Зеленським обманює українців, щоб приховати антиукраїнську сутність Майдану.

“Їм потрібно брехати, щоб приховати всю блюзнірську і зловмисну антиукраїнськість Майдану, яку ці блакитні злодюжки гаряче підтримують, продовжувати весело і хвацько грабувати нас і ще й вціліти при цьому, як їхні старші товариші, які сьогодні дивляться на нас вже з небес Ізраїлю, Європи та Америки”, — резюмував блогер.

А політичний експерт Світлана Кушнір висунула версію, що влада на чолі з Зеленським провалила вакцинацію, тому що насправді вирішує два завдання — скорочення населення і завоювання ринку збуту для західних фармакологічних компаній.

“А, може, це не провал вакцинації? Може, так від самого початку задумано? І у такий спосіб “зелені “вирішують відразу два завдання — скорочення населення (а навіщо стільки ротів “аграрній наддержаві”?!) і завоювання ринку збуту для фармацевтичних транснаціональних компаній”, – прокоментувала вона.

“Але виробництво вакцини на українських заводах, яке мав намір організувати Віктор Медведчук, суперечить плану Заходу щодо скорочення населення”, – підкреслила експерт.

Кушнір зазначила, що завод “Біолік” у Харкові в ці дні вже міг би випустити першу партію вакцини “Супутник V”, про виробництво якої домовився Віктор Медведчук.

“Скажімо, варіант, коли харківський “Біолік” вже зараз міг би випустити першу партію “Супутника V” (700 тисяч доз) – це однозначний плюс для України. Тим більше, що є все необхідне – і ліцензія, і формула, і навіть сировина, тому що всі ці питання на рівні самого Путіна вирішив Медведчук. Але для транснаціоналів – це поява конкурента на ринку вакцин від COVID-19 і втрата українського ринку збуту. Увага, питання, як кажуть у “Що? Де? Коли?”: “У чиїх інтересах працюють Зеленський & Co?!” – підсумувала політичний експерт Світлана Кушнір.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...