Довибори на 87-му окрузі: ЦВК визнала перемогу Вірастюка

Довибори на 87-му окрузі: ЦВК визнала перемогу Вірастюка
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Центральна виборча комісія України визнала, що довибори до Верховної Ради на 87-му окрузі в Івано-Франківській області відбулися.

Loading...

Відповідне рішення було опубліковано на сайті ЦВК 5 квітня.

Глава комісії Олег Діденко зазначив, що виборчий процес був непростим і закликав правоохоронців розслідувати дані про порушення.

“Дуже непрості вибори відбулися. Є багато сигналів про порушення, серед яких серйозне занепокоєння викликають встановлені факти зникнення бюлетенів. Закликаємо правоохоронні органи якнайшвидше провести розслідування та притягнути до відповідальності винних”, – сказав Діденко.

Він додав, що ЦВК буде детально обробляти всі матеріали від ОВК і в рамках своїх повноважень встановлювати результати виборів з урахуванням судових рішень.

Також, Центральна виборча комісія оприлюднила 100% підрахунків голосів під час виборів на 87-му окрузі, згідно з якими перемогу здобув представник партії “Слуга народу” Василь Вірастюк. Він набрав 31,25%.

Його суперник – представник партії “За майбутнє” Олександр Шевченко – отримав 29,69% голосів.

Як ми вже розповідали раніше, Івано-Франківський окружний суд визнав незаконним рішення про перерахунок голосів на двох дільницях 87-го округу на довиборах до Верховної Ради.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...